P-shine

P-shine je metoda založená na přírodní technice úpravy nehtů. Tato technologie vznikla již před mnoha staletími v Japonsku díky císařským gejšám. Ty totiž toužily po krásných a lesklých nehtech, které by byly podobné vzácným růžovým perlám, a tak objevily soubor postupů a materiálů, pomocí kterých se svému záměru přiblížily. Samotný název však vznikl až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která se začala věnovat výrobě produktů a distribuci.

P-shine manikúra se brzy stala hitem po celém světě, neboť má příznivý vliv na zdraví přírodních nehtů. Působí jako prevence proti lámavým a třepícím se nehtům a zvyšuje jejich pevnost, odolnost a pružnost. Díky pravidelné aplikaci této metody se poškozené nehty postupně zlepšují.

Technika P-shine

Technika této japonské manikúry spočívá ve vlešťování výživných látek do povrchu nehtového lůžka. Pomocí P-shine metody se dostávají do svrchních vrstev nehtu minerální látky s proteinovým základem. Díky vyleštění jednotlivých nehtů dochází k jejich zpevnění.

Pro koho je tato metoda vhodná?

P-shine metoda je určena pouze pro přírodní nehty a je vhodná zejména pro lámavé, roztřepené a nerostoucí nehty. Tento druh manikúry však není vhodný aplikovat na tenké a zničené nehty, na nehty se zdravotními problémy (např. mykóza, záněty...), nebo po čerstvém odstranění umělých nehtů.

Aplikace P-shine

Nanášení této metody je jednoduché a přirozené. Před samotnou aplikací je potřeba nejprve upravit tvar nehtů. Poté se aplikuje pasta ze včelího vosku a mateří kašičky, která je vleštěna do každého nehtu. Dále se na nehty nanese prášek z drcených lastur, který jim dodá ochranu i lesk. Nakonec je na okolí nehtů aplikován výživný olej. Celá procedura trvá maximálně do půl hodiny.

Výhody P-shine

Zdravě vypadající nehty, sjednocení barvy lůžka, posílení nehtů, použití přírodních materiálů.

Pokud toužíte po krásných a zdravě vypadajících nehtech, navštivte náš kosmetický salon a nechte si své nehty profesionálně ošetřit P-shine metodou.

Ceník

PopisCena v Kč
P-shine200,-
Lakování50,-