Prodlužování řas

Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a zároveň pevné.Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a zároveň pevné. Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 – 3 měsíce, proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme.

Při šetrném zacházení vydrží až do té doby, kdy vypadnou Vaše přirozené řasy. Jelikož denně ztrácíme několik řas, je během 4-5 týdnů vhodné řasy částečně doplnit, aby byl zachován stále přirozený efekt. Aplikace trvá 1,5 hodiny, dle počtu aplikovaných řas. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují. Medota 3D prodlužování řas představuje inovační novinku v prodlužování řas. Samotná aplikace spočívá v nalepení umělé řasy na řasu přírodní a to pomocí ultra silného lepidla na řasy. Kosmetické firmy nabízejí pro citlivé klienty lepidla protialergická, se kterými je lepení řas bezproblémové.Používám 3 roky největšího světového výrobce BLINK LASH.

Péče o doplněné řasy je provázena několika pravidly – nemnout si oči a víčka, pokud možno nespat na břiše s obličejem v polštáři. Opatrně odličovat a to čistící pleťovou vodou a s vodou tekoucí opatrně. Odličovací mléko a pleťové krémy používejte opatrně v partiích okolo aplikovaných řas. Správným dodržováním zásad a důkladným ošetřením se může životnost.

Ihned po aplikaci řas se k nedoporučuje navštěvovat sauny a wellnes centra. Přílišná vlhkost by mohla způsobit nedostatečné přilnutí lepidla. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození.

Mohou se mi poškodit mé přírodní řasy prodloužením řas?
Ne, pokud je aplikace provedena odborně. Vždy si ověřte zda stylistka pracuje s profesionální kosmetikou. Řasy po aplikaci Vás nesmí nikde táhnout a nesmí být slepené. Správně aplikované prodloužené řasy necítíte a jejich spoje jsou neviditelné.

Ceník

PopisCena v Kč
Nové řasy700,-
Doplnění550,-