GELOVÉ NEHTY

Gelové nehty jsou jednou z nejoblíbenějších forem aplikace umělých nehtů. Tato metoda používá k modeláži speciální gel, který se vytvrzuje pomocí ÚV lampy. Gel se aplikuje buď přímo na nehtové lůžko, nebo na konec nehtu s tipem, který prodlouží jeho délku. Gelové nehty vydrží přibližně tři týdny. Po uplynutí této doby je potřeba odrůstající nehty znovu doplnit.


Odolnost gelových nehtů

Gelové nehty jsou velmi odolné a pružné než přírodní nehty, proto můžete dále bez obav vykonávat běžné domácí činnosti jako je mytí nádobí. Gelovým nehtům rovněž nevadí běžné mycí a čisticí prostředky nebo mořská voda. V případě poškození nehtu navštivte náš salon a my Vám špatný nehet ihned opravíme.

Jak dlouho gelová modeláž trvá?

Celá modeláž umělých nehtů trvá zhruba 1 hodinu podle náročnosti, tvaru a zdobení nehtů.

Pro koho jsou gelové nehty vhodné?

Gelové nehty jsou vhodné pro všechny typy nehtů, které jsou alespoň průměrně zdravé. Aplikace se nedoporučuje na nehty trpící různými onemocněními (např. plísní).

Výhody gelových nehtů

Působí přirozeně. Jsou pružnější a odolnější než přírodní nehty. Přírodní nehty mohou pod gelem dýchat.


AKRYLOVÉ NEHTY

Akrylové nehty jsou dodnes žádaným typem umělých nehtů díky jejich dlouhé trvanlivosti a přírodnímu vzhledu. Akrylové nehty se vytvoří pomocí směsi z akrylového prášku a tekutiny, která se vytvrdí bez použití UV lampy. Směs se nanáší na přírodní nehty v jedné vrstvě, proto akrylové nehty vypadají opravdu přirozeně. Díky akrylu jsou nehty 14x pevnější než samotné přírodní nehty. Akryl lze nanést buď na přírodní nehet, nebo lze použít tipy, které prodlouží jejich délku.

Celá aplikace trvá průměrně okolo 60 minut a doplňovat by se měly zhruba jednou za měsíc.

Pro koho jsou akrylové nehty vhodné?

Akrylová modeláž je vhodná pro všechny typy nehtů. Nedoporučuje se však pro extrémně měkké a oslabené nehty.

Výhody akrylových nehtů

Hlavní výhodou akrylu je jeho pevnost a tvrdost oproti gelu, tím je riziko poškození nehtů menší. Proto se akrylové nehty doporučují zejména ženám, které vykonávají manuálně náročnou práci. Další výhodou je, že se akrylové nehty dají vymodelovat ve velmi tenké vrstvě, a proto vypadají přirozeněji na rozdíl od nehtů gelových. Akrylovou modeláží se dají upravit také nehty zdeformované.

Pokud Vás příroda neobdařila krásnými a zdravými nehty, navštivte salon už se nikdy nebudete muset za své nehty stydět.

CeníkPopisCena v Kč
Modeláž nehtů550,-
Doplnění nehtů350,-
Francie, barva, třpytky50,-
Potažení přírodního nehtu gelem400,-
Oprava nehtu50,-
Odstranění gelových nehtů150,-

Zdobení dle náročnosti a použití materiálu (kamínky, razítka, třpytky, kreslení).