Kosmetika

Pracuji s kvalitní přírodní bylinou kosmetikou Salvus, která má 20 letou tradici. Přípravky neosahují skoro žádné konzervanty ani jiné chemické náhražky.

Výrobky hodnotí Státní zdravotní ústav v Praze a další akreditovaná pracoviště. Průběžně jsou výrobky před expedicí zkoušeny na odborných pracovištích. Předchází se tím negativním projevům a komplikacím při práci v salonech a při běžném používání.

Kosmetické ošetření

Je v něm obsaženo: Odlíčení pleti pleťovým mlékem a pleťovou vodou nebo mycím gelem, peeling,změkčení pleti, epilace obočí, hloubkové čištění pleti, ruční masáž obličeje i dekoltu, pleťová maska a oční maska, hydratační nebo zklidňující ampule a závěrečný krém.

Cena: 340,- Kč (80 minut)

Kosmetické ošetření mladistvé pleti

Odlíčení, změkčení pleti, čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, maska, krém.

Cena: 250,- Kč (40 minut)

Galvanické ošetření

Je v něm obsaženo:odlíčení pleti pleťovým mlékem a pleťovou vodou,peeling,žehlení pleti galvanickou žehličkou NuSkin Galvanic Spa 2,maska s kyselinou hyalunorovou na vrásky,krém.

Cena: 400,- Kč (40 minut)

Galvaic Spa - galvanická žehlička

Omlazuje a regeneruje pleť, vyrovnává vrásky a dokonale čistí pleť do hloubky, zároveň ji ošetřuje pomocí pozitivně působících speciálních gelů.

Žehlička pracuje na principu kontrolovatelného galvanického proudu.

Výhodou tohoto přístroje je viditelný efekt, který se projevuje hned po aplikaci. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Při žehlení se rozproudí lynfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry, rovněž se sjednotí tonus pleti a jeden odstín, čímž zmizí tmavé kruhy pod očima.

Pracuje na obnovení přirozené živosti pleti odstraněním nečistot a podporuje buněčnou energii. Když vaše tvář vypadá unaveně a stresovaná, tak lázeňské ošetření pleti poskytne revitalizaci, kterou potřebujete.

Klíčové ingredience: Předošetřující pleťový gel - nechtík, mořská chaluha a pleť uklidňující a zkvalitňující extrakt z vanilky.Ošetřující pleťový gel – obsahuje arginín který napomáhá obnově ze stresu, zatímco magnézium podporuje buněčnou energii.

Čištění pomocí ultrazvukové špachtle

Ultrazvuk představuje mechanické vlnění o vysokých frekvencích. Díky těmto vlastnostem mohou ultrazvukové vlny účinně čistit pokožku, uvolňovat komedony i hlouběji uložený maz. Ultrazvuková špachtle rovněž zvyšuje účinnost použitých sér.

Výsledky ošetření ultrazvukovou digitální špachtlí:

Enzymatický peeling

Při enzymatickém peelingu dochází pouze pomocí čistě přírodních biologických enzymů k odstraňování zrohovatělých buněk ze svrchní vrstvy pokožky. Požadovaného efektu je tedy na rozdíl od mechanického peelingu docilováno zcela bez použití brusných přísad. O intenzivní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti se postarají pouze proteolytické enzymy získané z papáji nebo aloe.

Toto kosmetické ošetření je vhodné pro každý typ pleti, ideální je pro kuperózní pokožku. Enzymatický peeling má rozjasňující, protizánětlivé, čistící a hydratační účinky. Pokožka bude po zákroku jemná a vyhlazená. Doporučuje se ho podstoupit jako součást čištění pleti před dalším kosmetickým ošetřením.

Průběh enzymatického peelingu

Použití enzymatického peelingu je oproti chemickému velmi snadné. Účinná látka se nanese na obličej, a nechá se působit 8–10 minut. Není třeba jí vmasírovávat. V okolí očí se neaplikuje.

Výhody enzymatického peelingu

Největší výhodou enzymatického peelingu je šetrnost k pleti a snesitelnost. Hodí se pro všechny typy pleti včetně citlivé, bez omezení věku. Pleť nedráždí a na rozdíl od mechanického peelingu je možné ho podstupovat častěji. Enzymatický peeling můžete aplikovat i na suchou pleť se sklonem k praskání žilek. Nejsou známy žádné kontraindikace.

Ceník

PopisCena v Kč
Celková kosmetika s masáží obličeje a dekoltu350,-
Galvanic. žehlení400,-
Galvanic. žehlení + kosmetika500,-
Barvení řas70,-
Barvení obočí50,-
Úprava obočí50,-
Depilace nohou150,-
Depilace celých nohou300,-
Depilace rukou120,-
Depilace obličeje90,-
Depilace knír50,-
Líčení100-200,-
Enzymatický peelink40,-