MANIKÚRA

Manikúra je procedura, při níž dochází ke kultivaci rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním cílem je vyčištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí. Jde o poměrně snadný způsob, jak Vaše nehty udržet krásné a zdravé. V našem salónu si můžete vybrat manikúru klasik (tzv. suchou manikúru), nebo manikúru s lázní, peelingem a masáží (tzv. mokrou manikúru).

Mokrá manikúra

Mokrá manikúra je nejznámějším a nejvíce využívaným postupem pro ošetření rukou. Konečky prstů se namáčejí do manikúrní lázně, díky které kůže okolo nehtů změkne a poté se dá ošetřit.

Suchá manikúra

Suchá manikúra je téměř stejná jako manikúra mokrá, jen s tím rozdílem, že místo lázně se používá změkčovač kůže, který vyvolá stejný účinek jako manikúrní lázeň. Přírodní nehet tak změkne a přitom zůstává suchý.

Postup procedury

Během této procedury Vám nejprve odstraníme starý lak a upravíme všechny nehty do stejné délky. Poté se ruce buď namočí na 2-3 minuty do teplé lázně, která ruce zvláční a jejich pokožku vyživí, nebo se na suché nehty nanese změkčovací přípravek, který se nechá působit zhruba 2-3 minuty. Po koupeli nebo nanesení změkčovacího přípravku se upraví okolí nehtů a kutikula pomerančovým dřívkem. Následně se leštícím pilníkem odstraní podélné rýhování a povrch nehtů se vyleští. Dle přání lze nalakovat nehty laky od značek O.P.I. či Avon, nebo provést P-shine. Na závěr jsou ruce ošetřeny výživným vitamínovým přípravkem.

Manikúra trvá zhruba 45 – 60 minut a je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Pro koho je manikúra vhodná?

Manikúra je vhodná pro ty, kteří preferují přirozený vzhled a střední délku nehtů. Dále je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít své nehty zdravé a upravené.


Ceník

PopisCena v Kč
Manikúra200,-